Hodnotu toho nejcennějšího, co máme, si často uvědomíme až když o to přijdeme… Zdraví výrazně ovlivňuje kvalitu života, a proto bychom péči o něj neměli zanedbávat. Nečekejte, co pro vás udělají jiní. Ptejte se, co můžete pro sebe udělat vy sami – a ještě dnes. Začněte s námi cvičit, zdravěji jíst, kvalitněji spát nebo se hýbat jen tak pro radost a dobrý pocit k tomu. Způsobů, jak své zdraví podpořit, je celá řada. Jsme tady, abychom vám je pomohli objevit. Pusťte se do čtení.

Nejnovější Oblíbené

Jak se stát ranním ptáčkem

Taky se každé ráno přemlouváte, abyste vstali brzo, ale budík stejně zamáčknete a spíte dál? Naučte se vstávat brzy podle osvědčených metod a staňte se ranním ptáčkem.

Lenka Pospíšilová |6 minut čtení

Proč nemáme ignorovat, že dítě neumí nebo nemůže dýchat nosem

Trvale pootevřená ústa neznamenají permanentní údiv, ale poukazují na fakt, že dotyčná osoba ústy dýchá. Často je příčinou zvětšená nosní mandle a důsledkem nečekané dětské trápení v podobě vady řeči nebo nošení rovnátek.

Ivana Cimbůrková |7 minut čtení

Bylinky v těhotenství: Co pomáhá a na co si dát pozor?

Těhotenství je intenzivně prožívané období v životě ženy. Někdy je velmi krásné, jindy dokáže pořádně potrápit, i přesto je jeho konec začátkem jednoho z nejkrásnějších období v životě. Během požehnaného stavu však není možné užívat léky, jak tedy vyřešit problémy, které nastávající maminky trápí?

Lenka Pospíšilová |7 minut čtení

Endometrióza – nemoc, která může způsobit neplodnost

Endometrióza je gynekologické onemocnění, během něhož dochází k výskytu částí děložní sliznice mimo dělohu. Jedná se o jednu z nejčastějších diagnóz u žen v reprodukčním věku. Potkává tedy hlavně mladé ženy a bohužel může vést až k neplodnosti.

Lenka Pospíšilová |7 minut čtení

Celiakie: Jaké jsou příznaky a jak se s ní naučit žít

Celiakii většina lidí zná jako alergii na lepek, což je poněkud nepřesné. Ve skutečnosti se jedná o autoimunitní onemocnění, které se nedá léčit, nicméně je možné jej dostat pod kontrolu a vést normální život.

Lenka Pospíšilová |7 minut čtení

Homeopatie: dokážeme se obejít bez farmaceutik?

Moderní medicína má lék skoro na všechno – od bolesti hlavy, přes potíže s klouby až po závažná onemocnění vyžadující dlouhodobou léčbu. Díky ní se podařilo vymýtit ze světa mnoho závažných chorob. Můžeme ale farmaceutika alespoň z části nahradit homeopatiky?

Lenka Pospíšilová |7 minut čtení

Další články

Mohlo by vás zajímat

Chrápání není přirozené: Co ho způsobuje a jak se ho zbavit

Chrápání není nemoc. Pokud ale spánek doprovází každou noc, není to přirozené. Chrápání může dokonce signalizovat závažné onemocnění, které je dobré řešit včas. Nehledě na to, že má negativní dopad na partnerské soužití a kvalitu spánku.

Martina Janoutová |8 minut čtení

Jak rychle usnout, prozradíme i méně známé metody

Problémy se spánkem trápí mnoho lidí, existují však způsoby a metody, jak se nespavosti zbavit a rychle se přenést do světa snů. Vyzkoušejte známé i méně známé způsoby.

Lenka Pospíšilová |10 minut čtení

Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnadnější použití našeho webu. Pokračováním souhlasíte s podmínkami.