O nás

Najděte relevantní odpovědi na všechny své otázky týkající se přátelství, partnerství, rodinných vztahů, výchovy dětí a zdravého životního stylu.


Proč jsme tady?

Každý z nás je, nebo si pravděpodobně přeje být, součástí rodiny. Mít alespoň pár přátel, kterým může věřit, a které si chce také udržet. V dnešní době to není vůbec jednoduché – hodnota a význam rodiny nebo přátelství se všeobecně podceňuje. Tyto instituty jsou pak často v žebříčku hodnot řazeny hluboko pod jiné, pod hodnoty majetku, kariéry, uznání, postavení.

Kromě vztahů mezi námi a okolím existuje ještě jeden, vztah k sobě samému. Zastavme se a najděme alespoň malou chvíli jenom pro sebe. Zamysleme se nad naším životním stylem. Žijeme opravdu zdravě? Naslouchejme signálům našeho těla, signálům, které velmi často ignorujeme. Pojďme řešit problémy dříve, než bude pozdě, pojďme je řešit včas, kdy jsou ještě malé.

Jsme tu pro vás

Cílem našeho webu jsme.cz je především poskytnout vám informace, různé názory a myšlenky, které vám pomohou prožít pohodový život. Pečlivě proto vybíráme jak témata článků, tak redaktory, kteří je pro vás pravidelně píšou.

Zakládáme si na preciznosti, kvalitě a na detailech. Na webu jsme.cz vás nezahlcujeme velkým množstvím reklam, nepožadujeme po vás ani žádné soukromé údaje. Věříme, že vás dokážeme zaujmout. Jsme zde totiž především pro vás – jsme.cz.


Chcete se nás na něco zeptat?

 

Provozovatel: Ing. Marián Schütz
IČO: 87668904
Email: redakce@jsme.cz

Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnadnější použití našeho webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   V pořádku,