O nás

Najděte relevantní odpovědi na všechny své otázky týkající se přátelství, partnerství, rodinných vztahů, výchovy dětí a zdravého životního stylu.

Hodnoty, na kterých záleží

Každý z nás si přeje být součástí spokojené rodiny a mít okolo sebe přátele, kterým může důvěřovat. Dnešní doba však nahrává spíše opaku. Lidé obvykle řadí v žebříčku svých hodnot na první příčky kariéru a majetek a touží především po vysokém postavení a uznání. Důležitost dobrých vztahů v rodině a s přáteli se všeobecně podceňuje. Ať už si to připustíme, nebo ne, postoje prosazované v dnešním světě mají na nás všechny významný vliv.

S kvalitními vztahy s lidmi okolo nás souvisí také vztah k sobě samým. Zastavme se alespoň na okamžik a najděme si v dnešní uspěchané době alespoň malou chvíli jen sami pro sebe. Zamysleme se nad způsobem svého života. Opravdu žijeme zdravě? Dokážeme naslouchat signálům svého těla? Nebo jen zavíráme oči před vším, co děláme špatně, ačkoliv to někde hluboko ve svém nitru odsuzujeme?

Pojďme sebrat odvahu a podívat se pravdě do očí. Vydejme se řešit své malé problémy a nenechme je přerůst v nepřekonatelné překážky. Začněme konat dříve, než bude až příliš pozdě.

Průvodce vaším spokojeným životem

Na našem webu jsme.cz najdete informace, myšlenky a názory, které vám pomohou prožít spokojený a pohodový život. Témata všech článků pečlivě vybíráme. Naši redaktoři jsou profesionály ve svých oborech.

Zakládáme si na preciznosti, kvalitě a na detailech. Záleží nám na tom, abyste se na našem webu cítili dobře za všech okolností. Jsme zde totiž především pro vás – jsme.cz.

Své zdravotní problémy a nemoci vždy konzultujte s lékařem.

Autoři

Chcete se nás na něco zeptat?

E-mail, kde Vás můžeme kontaktovat
Obsah dotazu, či žádosti
 

Provozovatel: Ing. Marián Schütz
IČO: 87668904
Email: redakce@jsme.cz

Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnadnější použití našeho webu. Pokračováním souhlasíte s podmínkami.