facebook pixel
6 zaručených tipů, jak využít rozchod ve svůj prospěch
Partnerské vztahy

6 zaručených tipů, jak využít rozchod ve svůj prospěch

V ruce žmouláte kapesník, přes uslzené oči sledujete romantický film. Hlavou se vám honí výčitky, sebelítost a otázka, co jsem tentokrát udělala špatně.

2 min na čtení, 

Skoncujte s tím jednou provždy! Vezměte to za správný konec a oslavujte nový začátek. Využijte rozchod ve svůj prospěch a k tomu, jak být lepší. Probuďte v sobě své lepší já!

Vyrazte ven, bavte se

Skvělá zpráva! Objevili jsme zaručený způsob, jak zlepšit okamžitě náladu. Vědecké studie prokázaly, že cvičení v nás probudí pocit štěstí až na 12 hodin. A jaký sport pro Vás bude ten pravý? Vyzkoušejte jógu, alpinning a nebo se zavlňte do latinsko-amerických rytmů na lekci zumby.

Večer pak zajděte posedět nad dobrým vínkem s kamarádkou, zajděte do kina nebo se hoďte do gala a vyrazte do divadla.

Hoďte to vše na papír

Ne nadarmo se říká „papír snese všechno“. Zbavte se všech svých negativních myšlenek, emocí, pocitů a vypište se. Zanadávejte si, postěžujte si nebo naopak napište, na co se těšíte a z čeho máte radost. Piště prostě vše, co vás napadne. Nejde o sloh. Se stylistikou a hrubkami si proto teď hlavu nelámejte. Svým myšlenkovým stránkám se věnujte každý den alespoň 10 minut vždy ráno nebo večer. Přeneste vše na papír a uvidíte, že se vaší mysli uleví. Všechny negativní emoce zůstanou na papíře a ve vás se uvolní konečně místo na přísun pozitivních myšlenek a štěstí.

Popsané listy negativních myšlenek nemá cenu schraňovat. Roztrhejte je, vyhoďte a nechte vše negativní odejít i s papírem.

Tančete

Ač se vám to teď zdá jakkoliv absurdní, rozhodně to vyzkoušejte! Úspěch garantujeme! Naplňte svůj den pozitivní energií od samého začátku. Hned ráno po probuzení nalaďte svoji oblíbenou hudbu, zaposlouchejte se a začněte bláznivý tanec.

Facebooku se vyhněte obloukem

Vysedávání u počítače nesvědčí nikomu, vám teď ale obzvlášť! Vyvarujte se listováním fotek na profilu vašeho bývalého a věnujte se jen sama sobě a svému novému, lepšímu já.

Udělejte něco bláznivého!

Kupte si last minute letenku za pakatel a udělejte si nezapomenutelný víkend! Vyzkoušejte proslulé lázně v Budapešti, ochutnejte pravou italskou zmrzlinu v Římě nebo si zaleťte na currywurst do Berlína.

Rozmazlujte se!

Teď je ten správný čas vrátit se ke své oblíbené knížce. Pořiďte si, po čem už dlouho pokukujete ve výloze a cestou zajděte na výborný oběd.

Co takhle naučit se něco nového na workshopu, kterých je dnes všude nespočet? Pokud ráda tvoříte určitě si užijete kurz keramiky, malování, drátování či mozaikování.

Skvělou volbou může být také jazykový kurz, kde vypilujete svoje jazykové znalosti. Na kurzech načerpáte nejen novou inspiraci, ale potkáte i spoustu nových přátel.

14

Líbí se vám tento článek?
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a už Vám nic neunikne!

Newsletter

Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnadnější použití našeho webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.   V pořádku